Particle Measuring Systems

Kompleksowe rozwiązanie do monitorowania pomieszczeń

facility pro

OPIS 

Facility Software Net oferuje kompleksowe rozwiązanie do monitorowania środowiska z wyświetlaniem danych historycznych w czasie rzeczywistym dla wszystkich liczników w tym:
pomiarowych,
monitorów molekularnych
różnych produktów innych firm
Elastyczne opcje wyświetlania danych, wyszukiwania i eksportu w połączeniu z metodami integracji systemu umożliwiają korzystanie z oprogramowania FacilityNet jako samodzielnego rozwiązania monitorującego lub jako składnik w większym systemie monitorowania środowiska i produktów automatyki budynkowej.
Oprogramowanie FacilityNet łatwo konfiguruje aby obsługiwać instalacje,  w dowolnym miejscu, od pojedynczego urządzenia do 250 punktów próbkowania na jednym komputerze-stacji roboczej działającym w czasie rzeczywistym.
Wiele stacji czasu rzeczywistego może być połączonych w sieć w większy system i oglądane z wielu stacji sieciowych, dając użytkownikom prostą ścieżkę do rozbudowy systemu lub do dopasowania złożonych potrzeb.
Oprogramowanie FacilityNet umożliwia tworzenie konfiguracji z poziomu biurka, dzięki czemu można śledzić dane, przewidywać awarię i powiadamiać o alarmie.

ZASTOSOWANIE

Monitorowanie pomieszczeń czystych

Dedykowany monitoring krytycznych lokalizacji

Statystyczna kontrola procesu

Monitorowanie wielu lokalizacji

Monitorowanie izolacji